OTEVŘENÍ NOVÉ RESTAURACE V PRAZE “GEORGIAN RESTAURANT KAKHETI”

Restaurace “Kakheti” Vás zve k příjemnému posezení s přáteli, uspořádáním oslavy, soukromých večírků, firemních schůzek, svateb a narozeninových oslav. Nabízí příjemné prostředí s výbornou domácí kuchyní a příjemnou obsluhou.

Gruzie je země s dlouhou historií, zvláštní kulturou, vynikající kuchyní.

Kultura a nutriční tradice těchto lidí jsou obzvláště zajímavé. Gruzínci se pokusili, aby jejich kuchyně byla nejen magicky chutná, ale také světlá, originální, rafinovaná, originální a nezapomenutelná. Gruzínská kuchyně vstřebala nejlepší kulinářské tradice mnoha obyvatel Zakavkazska, Asie a Černého moře. Jména gruzínských jídel znějí jako gruzínská píseň: lobio, satsivi, khachapuri.

Nová restaurace Kakheti na Vinohradech se má stát pražským ostrůvkem s kvalitním ponořením do národní kuchyně a pestrou atmosférou, která není horší než jakýkoli pohostinný dům v Tbilisi. Hlavní osobou v kuchyni každé restaurace je šéfkuchař, který dokonale zná všechny nuance jídel národní kuchyně. V Kakheti se takovým člověkem stal mladý talentovaný kuchař Nikolos Otarashvili. Pravda gruzínská. Nicholasova babička byla profesionální kuchařka a její talent a dovednosti byly převedeny na Nicholasa. V miskách, které připravil, částice jeho duše a teplo. Mluví klidně, jemně gestikuloval, někdy se zastaví, aby vyzvedl slova v ruštině.

Restaurace Kakheti je rozhodně nutností navštívit a vyzkoušet skutečnou gruzínskou kuchyni. Zde se návštěvníkům slibuje, že se seznámí nejen s tradičními recepty, ale také s novými trendy v moderní gruzínské kuchyni. Zjistěte pravý „gruzínský vkus“, který úzce souvisí s tradicemi starých lidí.

Zveme Vás k posezení v příjemném prostředí.

Rezervujte si stůl v Georgian Restaurant Kakheti již nyní!

Fotogalerie

Více obrázků

Novinky – Akce – Informace

19. 1. 2019
Mcvadi – Šašlik

Šašlik (gruzinsky მწვადი ukrajinsky шашлик) je druh kebabu (marinované maso grilované na špízu), kte...

Georgian Restaurant Kakheti

Zveme vás do nově otevřené restaurace Na Kozačce 1272/12, Praha 2 – Vinohrady

Restaurace Praha

Nabídka Šéfkuchaře

1

Posezení s přáteli

Vynikající místo pro posezení s přáteli

2

Večírky a oslavy

Restaurace Kachtei nabízí výborné zázemí pro oslavy

3

Svatební hostina

Romantické prostředí restaurace pro svatební hostinu

4

Rezervace stolu

Rezervujte si místo v restauraci online nebo telefonicky +420 000 000 000

Máte otázky?

O nás

Restaurace “Kakheti” zve k příjemnému a zábavnému času ve společnosti přátel a známých. Zde můžete vždy oslavit jakoukoli dovolenou!
Atmosféra v restauraci je velmi vstřícná a vstřícná. Číšníci vám pomohou neztratit se mezi různými pokrmy a nabídnou vyhodnotit pokrmy, které překvapí i ty nejnáročnější labužníky.

Interiér restaurace je proveden v teplých pastelových barvách, kombinující sofistikovanost a jednoduchost, půvab a útulnost, což nám umožňuje pořádat prázdninové hostiny a nezapomenutelné večery v kruhu blízkých přátel v naší restauraci.

V interiéru restaurace najdete jak moderní předměty, tak produkty tradičních gruzínských domácností. Naše nabídka také – kombinuje nejlepší klasickou gruzínskou kuchyni s moderními variacemi, jako je naše oblíbená satsivi s raky.
Sakhli také nabízí svým hostům pravidelně aktualizovaný kulturní a zábavní program ve formě uměleckých výstav, večerů klavíru nebo etnické hudby.

Kde nás najdete – mapa

Kontaktní informace

Georgian Restaurant Kakheti

KACHETI s.r.o.

Na Kozačce 1272/12
Praha 2 – Vinohrady 120 00

Otevírací doba restaurace

Po – Ne 12:00–23:00

Georgian Restaurant Kakheti